Конкурс на надання консультаційних послуг у сфері лісового та мисливського господарства

16/01/2015

Дунайсько-Карпатська програма WWF в Україні розпочала відбір спеціалістів науковців/законодавців/управлінців лісової та мисливської галузі для надання консультаційних послуг в межах реалізації програми «Правозастосування й управління в лісовому секторі країн східного регіону дії європейського інструменту сусідства та партнерства – ІІ».
Оголошення розміщені на сайті WWF в Україні (http://wwf.panda.org/uk/news_ukr/wwf_news_ukr/)

Консалтингові послуги включатимуть в себе три різних напрямки (для ознайомлення з оригінальними англійськомовними версіями, які розміщені за посиланням вказаних тем на регіональному сайті програми «ENPI East FLEG II» клікніть по вибраній темі) :
Тема 1: Розробка механізму контролю за рухом деревини в Україні та пропозицій щодо його імплементації в національне законодавство (http://www.enpi-fleg.org/opportunities/rei-development-of-timber-flow-control-system-mechanism-for-ukraine-and-its-implementation-propositions-in-national-legislation/).
Тема 2: Дослідження з поліпшення національної моделі мисливства та розробку законодавчих актів (http://www.enpi-fleg.org/opportunities/rei-research-on-improved-national-hunting-model-and-development-of-legislation-acts/).
Тема 3: Розробка ключових законодавчих документів з питань збереження біорізноманіття в лісах: адаптація українського законодавства до вимог ЄС (http://www.enpi-fleg.org/opportunities/rei-development-of-key-legislation-documents-for-the-biodiversity-protection-in-forests/).

Претендувати на виконання зазначених робіт може фахівець, який має вищу спеціальну освіту, стаж роботи у відповідній галузі не менше 5-10 років, обізнаність із національним та закордонним (ЄС) законодавством та системою функціонування відповідного сектору, володіє українською та англійською мовами, має відмінні комунікативні та комп’ютерні навички (Word, Excel, Power Point), досвід роботи з надання консалтингових послуг в обраній галузі та розробки нормативно-правових документів є перевагою.

Очікуваний термін виконання завдання: лютий – червень 2015.
Останній термін подачі документів на конкурс – 29 січня 2015.

Дунайсько-Карпатська програма WWF в Україні запрошує потенційних кандидатів (“Консультантів”) надіслати свої резюме, з метою представлення наявності необхідної кваліфікації і відповідного досвіду для виконання вказаних послуг (англомовні версії матимуть перевагу, але не є обов’язковими).

Консультант буде відібраний у відповідності з методикою відбору індивідуальних консультантів вказаної програми. При необхідності визначення найбільш кваліфікованих і досвідчених кандидатів, їх може бути запрошено на інтерв’ю. Обраному консультанту буде запропоновано укласти контракт на виконання консультаційних полуг.

Передбачається, що відібрані консультанти будуть працювати в тісній співпраці з іншими експертами зазначених напрямків та представниками державних інституцій заради сприяння більш ефективній розробці запропонованих документів, активно брати участь у відповідних зустрічах, обговореннях, семінарах та інших заходах з розповсюдження напрацьованої інформації, писати відповідні звіти й інші публікації (в тому числі на англійській мові).

Отримати додаткову інформацію та надіслати свої резюме необхідно за вказаною нижче адресою (особисто, поштою, або електронною поштою).

Дунайсько-Карпатська програма WWF в Україні
Дмитро Карабчук, експерт з питань лісового господарства ,
Богдан Проць, координатор проекту в Україні,
вул. Мушака 42, м. Львів 79011, Україна
E-пошта: dkarabchuk@wwfdcp.org, bprots@wwfdcp.org

Супутню документацію можна завантажити тут та тут.

Залишити відповідь