Поки збільшується Вінниця, невідомі знищують ліс

16/05/2016

У Вінниці на Немирівському шосе колись була красива лісова ділянка, а нині згарище та шматки дерев, ось так вінницькі лісівники дбають про «легені планети». Інша ж лісова ділянка зникла в мікрорайоні «Корея», тут зостались самі пеньки. Коли припиниться безчинство із знищенням лісу з’ясовуватиме «Народний контроль»

oleg-vasylevskyi

У Вінницькій лісодоглядній станції не на камеру журналістам зізнались: відколи збільшились межі міста з тієї пори став пропадати ліс.

– Раніше це був колгоспний ліс, а потім пішло в управління Райагролісу, а зараз це Вінниця. Поки що Райагроліс, офіційної передачі не відбулось, – прокоментував директор Вінницької лісодоглядної станції Олег Василевський.

Далі пішло найцікавіше: чиновники один з перед одного скидають із себе відповідальність: «Райагроліс» показує пальцем на сільського голову, в сільській раді направили до Південно-західної залізниці звідти в райдержадміністрацію або міськраду!

valerii-kravchenko-Я з усією відповідальністю, як посадова особа кажу, що рішення по цих землях ми не приймали, а якщо приймали то районною радою, або обласною адміністрацією, – каже сільський голова Вінницьких Хуторів Валерій Кравченко.

Однак, залізничники розводять руками, як кажуть: «Рука руку – миє!». Як би не викручувались чиновники – головний лісівник Вінницької області збудував собі палац в 4 поверхи.

«Народний контроль» надіслав офіційний запит на інформацію, ми все ж дізнаємось хто знищив ліс і хто за це відповідатиме.

Відеоограф: Сергій Немирівський

Залишити відповідь