Бучанське межигір’я повернули громаді: рішення остаточне, оскарженню не підлягає

27/05/2016

У це важко повірити, але ми це зробили. Кількарічна боротьба нарешті увінчалася успіхом – Вищий спецсуд прийняв рішення на користь держави та громади Бучі.

Судді вже втретє підтримали позов прокуратури щодо скасування рішення Бучанської ради 2002-го року та повернення лісового масиву, розміром більше 14 га, державі.

Рішення вищого спецсуду остаточне і оскарженню не підлягає.

Як завжди, підтримати прокуратуру в суді приїхали представники громади Бучі та Приірпіння, які невтомно відвідують усі судові засідання судів різних інстанцій.

Цього дня присутні активісти були переконані, що рішення таки буде прийняте на їхню користь.

1310

“Я був переконаний, що Вищий спецсуд прийме справедливе рішення по цій справі. І в цьму є безпосередня заслуга громади, яка своєю присутністю показала суду свою небайдужість й вимагала чесно розглядати справу та прийняти рішення у відповідності до законів і Контитуції України, а не за попередніми корупційними схемами, як це було за режиму Януковича, коли суди приймали рішення виключно через хабарі. Попередній суддя Гончар тиск громади відчув на собі, тому і взяв самовідвід, боячись за свою суддівську кар’єру”, – говорить місцевий активіст Віктор Бархоленко…

З оригіналом матеріалу можна ознайомитись за посиланням.

Олена Жежера

Залишити відповідь