Громада звинувачує обласну прокуратуру у бездіяльності

27/05/2016

З півсотні мешканців Приірпіння пікетують прокуратуру Київської області. Активісти  звинувачують правоохоронців у бездіяльності та покриванні незаконні дії посадових осіб в Ірпінському регіоні.

“Якщо прокуратура й надалі думає покривати в своїй традиції злочинців, хай не тішать себе ілюзіями, ми їм цього зробити не дамо. Наші вимоги, які ми підготували базуючись на документально-доказовій базі злочинів, що вчинялися посадовими особами Бучі та Приірпіння, внаслідок чого завдано непоправимі збитки природним ресурсам та національному багатству громади. А також прямих збитків, які недоотримали місцеві бюджети, внаслідок незаконної фінансово-господарської діяльності”, – розповідає один з організаторів акції під прокуратурою бучанець Віктор Бархоленко.

116

Учасники акції вимагали розслідування більше десятка кримінальних проваджень, відкритих прокуратурою області, які стосуються незаконної діяльності посадових осіб в радах Приірпіння та забудовників.

Вимоги громади складаються з 16 пунктів, основними з яких є припинити незаконне знищення та забудову зелених зон Приірпіння та лісового фонду, припинити переслідування активістів регіону та покарання винних у розкраданні та знищенні ресурсів громади…

З повною версією матеріалу можна ознайомитись за посиланням.

Олена Жежера

Залишити відповідь