Лісові герої: Юрій Ляховий, Україна. ФЛЕГ представляє нове відео в серії про «Лісових героїв»

28/12/2016

Юра (Юрий Ляховой) – дуже скромна людина. Але на таких як він часто тримається та чи інша справа, навіть та чи інша галузь. Всупереч спробам різнокаліберних дерибанщиків зрівняти усе з землею.

Герой цього 5-хвилинного ролика – Юрій Ляховий з Чернігова, з України. Він працює в Асоціації лісозаготівельних і деревообробних підприємств Чернігівлісдеревпром і захищає інтереси лісового бізнесу. Юрій вірить, що тільки збалансоване і легальне управління лісами може забезпечити стабільність та довгострокові прибутки бізнесу. Юрій хоче, щоб Україна була процвітаючою лісовою державою і щоб його діти, онуки і правнуки отримали в спадок від нас здоровий ліс. Публікації та дослідження ФЛЕГ допомагають Юрію аналізувати лісове законодавство і шляхи його вдосконалення.

Серія відео «Лісові герої» присвячена людям, які піклуються про ліс і зберігають його для майбутніх поколінь. Всіх «Лісових героїв» об’єднує також те, що вони працювали з ФЛЕГ II. Програма, яка фінансується Європейським союзом, завершує свою роботу в цьому році. Серія про «Лісових героїв» – це один з форматів підведення підсумків роботи за 5 років існування Програми.

Виробництво ролика – панда

Про Програму ФЛЕГ II: http://www.enpi-fleg.org/ru/about/about-fleg/

Виробництво: Агентство Panda
Режисёр– Надія Корміліцина
Продюсер – Нікіта Пурижинський
Оператор-постановщик – ЄвгенЗиновьєв

Аерозйомка – Роман Ковальов

Монтаж/Корекція кольору –Нікас Котіч

МУЗИКА

Aleksey Chistilin – Stop Motion (Tunguska Electronic Music Society – Modern Classic – http://tunguska.org) [cut from 1.25, fadeout]

Aleksey Chistilin – Tomorrow (Tunguska Electronic Music Society – Modern Classic – http://tunguska.org) [cut from 1.07, fadeout]

Scott Holmes – Ragnars Kingdom [from 0.51, fadein/out]

Licensed under Creative Commons: BY-NC-SA 3.0 License

http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

SFX

https://freesound.org/people/

motion-s

klankbeeld

kvgarlic

150134

juskiddink

kukensius

unfair

lonemonk

hard3eat

ecfike

organicmanpl

phil25

jorickhoofd

akacie

jaqcore

Залишити відповідь