WWF проводить круглий стіл з питань гармонізації законодавства України та ЕС щодо природоохоронних територій та збереження біорізноманіття в лісах

25/06/2014

27 червня 2014 року Дунайсько-Карпатська Програма Всесвітнього Фонду Природи WWF в рамках програми FLEG II спільно з Держлісагентством України та Міністерством екології та природних ресурсів України проводить круглий стіл на тему «Збереження біорізноманіття в лісах. Гармонізація законодавства України та Європейського Союзу щодо природоохоронних територій», яке відбудеться в рамках реалізації Програми FLEG II «Правозастосування та управління в лісовому секторі країн східного регіону дії Європейського інструменту сусідства і партнерства – ІІ».

Метою круглого столу є обговорення проведеного аналізу і підготовлених пропозицій щодо змін нормативно-правових актів з метою поліпшення охорони, управління та сталого використання біорізноманіття в лісах України.

Засідання відбудеться 27 червня 2014 року (п’ятниця) в приміщенні Міністерства екології та природних ресурсів України за адресою: м. Київ, вул. митрополита В. Липківського 35, кімн. 420. Початок о 10:00.

Порядок денний круглого столу додається.

З питань участі в круглому столі прохання звертатися до Леоніда Проценко, моб.: +38 067 249 33 43, або ел. поштою: interecocentre@gmail.com

Переглянути порядок денний круглого столу.

Залишити відповідь