Мерські дії Карплюка: як для піару порушують закон

15/05/2015

Володимир Карплюк, який вже офіційно є міським головою, задля свого піару порушив закон. Зараз на розі вулиць Паламарчука та Грибоєдова нібито роблять парк.

Ця ділянка з 1971 року запланована під будівництво дитячого садка. проект вже виготовлений і профільна комісія кілька місяців тому прийняла рішення сплатити за нього 350 тисяч гривень.

На будівництво самого дитячого садочку, який передбачений для 110 дітей, вже зарезервовані бюджетні кошти у розмірі 11 млн гривень.

Є державний акт на цю земельну ділянку, де йдеться про те, що головним розпорядником тут є управління освіти.

І хоча офіційно програми Володимира Карплюка знайти не вдалося, але з агітаційних бордів лунала обіцянка дати громаді нові дитсадки.

samooborona21

Натомість, замість дитсадка без рішень сесії чи виконкому тривають незаконні роботи з самовільного благоустрою парку.

парк

Варто наголосити, що для того, аби зрубати дерева треба, аби відповідне рішення виніс виконком й уповноважив на це “Ірпіньзеленбуд”, а з моменту обрання Карплюка не було жодного засідання виконкому чи сесії, де б подібні питання ставились на розгляд.

дерево-4

Це не перше порушення, яким Володимир Карплюк показує, що його бажання є понад закон.

Нагадаю, що не так давно за наказом Карплюка з порушенням закону перерили вулицю Грибоєдова.

Про це писав на “Сайті громади Приірпіння” Ігор Домбровський.

0bd72-p1160042

Тоді комунальники позивалися до суду. Хто ж тепер позиватиметься супроти міського голови за незаконні дії? Хіба прокуратура Ірпеня, яка пообіцяла провести перевірку після звернення громадян.

Варто зауважити, що парк замість дитсадка треба новообораному міському голові біля свого офісу, де, очевидно, краще прогулюватись парком.

Те, що відбувається зараз на ділянці, де мав бути дитсадок – це піар задля демонстрації швидкого результату задля чого людина, якій довірили місто порушує закон.

лес

Якщо людина не поважає закон – то рівень її політичної культури, очевидно, дозволить порушувати його і надалі.

Саме тому, щойно стало відомо, що на виборах переміг забудовник Володимир Краплюк я за власним бажанням написав заяву про припинення повноважень секретаря Ірпінської міської ради.

Коли Карплюка оголосили міським головою, моє клопотання вирішили не розглядати. Але у четвер, на щастя, питання про обрання нового секретаря вже є в порядку денному.

Я свою кандидатуру на цій посаді навіть не розглядаю, бо з чинним міським головою, який в угоду своїм інтересам порушує закон і не звертає уваги на містобудівну документацію, не бачу передумов до законної і конструктивної співпраці.

Автор: Богдан Мельничук

Залишити відповідь